POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY
Návrat na hlavní stranuFulltext
 

Tisková zpráva MP Šumperk za období 29.10. - 4.11.2007

V uplynulém týdnu prováděla MP Šumperk na ul.Temenické a Lidické kontrolu, zaměřenou na dodržování nejvyšší povolené rychlosti. Řidičům, kteří povolenou rychlost v daném místě překročili, byly uloženy blokové pokuty.
Tyto kontroly, prováděné zejména v blízkosti škol, přechodů pro chodce, přejezdů pro cyklisty apod. budou i nadále pokračovat.

V uplynulém týdnu byli odchyceni dva psi; jednoho si převzal majitel a jeden byl převezen do psího útulku v Zábřehu.

Dne 29.10.2007 byla oznámeno telefonicky na služebnu MP, že do domu na ul. Slovanské se dobývá nějaký muž v nemocničním oblečení. Hlídka městské policie zjistila, že se jedná o muže, který opustil plicní oddělení místní nemocnice. Ve spolupráci s RZS byl tento muž dopraven zpět do nemocnice.

Dne 31.10.2007 v podvečerních hodinách byl na ul. Zábřežské v Šumperku, v blízkosti hřbitova přistižen muž, který nakládal do přívěsného vozíku , který měl za osobním automobilem, dřevo, které mu nepatřilo. Odcizené dřevo bylo vráceno zpět, muži byla uložena bloková pokuta.

Dne 3.11.2007 byla při kontrole uhelných skaldů na ul. Žerotínova v Šumperku zadržena hlídkou městské policie žena, po které pátrala Policie ČR. Tato žena byla předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 4.11.2007 v 04.10 hod. zadržela hlídka městské policie muže, který řídil vozidlo pod vlivem alkoholu. Tento řidič byl vyzván k provedení orientační dechové zkoušky, kterou odmítl provést. Byl předán policii ČR. Později bylo u tohoto muže zjištěno 1,7 promile alkoholu v krvi.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

DALŠÍ INFORMACE: Městská policie
Zveřejněno 06.11.2007 v 10:58 hodin
Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

  Mapa