ZLÍNSKÝ KRAJ MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOČINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ STŘEDOČESKÝ KRAJ PRAHA POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY
Návrat na hlavní stranuFulltext
 

Soutěžte s Vlastivědným muzeem v Šumperku o ceny v hodnotě téměř tisíc korun!

Důkladně si prohlédněte výstavu Církevní umění období klasicismu na Šumpersku, Zábřežsku a Mohelnicku a zkuste správně odpovědět na otázky na soutěžní kartičce, kterou dostanete společně se vstupenkou. Vypište základní údaje o Vás a takto vyplněnou soutěžní kartu vhoďte do soutěžní krabice v recepci muzea (za prosklenou verandou, před Výstavní síní). Do této soutěže se mohou zapojit zájemci bez jakéhokoliv omezení, tedy i děti, žáci a studenti.

Soutěž odstartuje ve čtvrtek 8. listopadu a potrvá po dobu trvání výstavy, tedy do 12. prosince! Do pátku 14. prosince vylosujeme z nejlepších odpovědí výherce, kterého oznámíme v pondělí 17. prosince na našich internetových stránkách www.muzeum-sumperk.cz a také v regionálních médiích (Šumperský a jesenický deník, Týden na severu, Rej.cz a další).
Odměnou pro šťastného výherce bude stejná cena jako ta udělená tisícímu návštěvníku této výstavy, tedy všechny tři katalogy k jednotlivým výstavám cyklu Ars longa, vita brevis, monografie akademického malíře Lubomíra Bartoše a grafický list grafika a rytce Václava Hollara (výstavy z díla obou umělců jsou v prostorách Vlastivědného muzea v Šumperku k vidění ještě několik posledních dní!).

Do soutěže se zájemci mohou zapojit také na našich internetových stránkách www.muzeum-sumperk.cz!
Zveřejněno 15.11.2007 v 14:17 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

  Mapa