POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY
Návrat na hlavní stranuFulltext
 

Soutěžte s Vlastivědným muzeem v Šumperku o ceny v hodnotě téměř tisíc korun!

Důkladně si prohlédněte výstavu Církevní umění období klasicismu na Šumpersku, Zábřežsku a Mohelnicku a zkuste správně odpovědět na otázky na soutěžní kartičce, kterou dostanete společně se vstupenkou. Vypište základní údaje o Vás a takto vyplněnou soutěžní kartu vhoďte do soutěžní krabice v recepci muzea (za prosklenou verandou, před Výstavní síní). Do této soutěže se mohou zapojit zájemci bez jakéhokoliv omezení, tedy i děti, žáci a studenti.

Soutěž odstartuje ve čtvrtek 8. listopadu a potrvá po dobu trvání výstavy, tedy do 12. prosince! Do pátku 14. prosince vylosujeme z nejlepších odpovědí výherce, kterého oznámíme v pondělí 17. prosince na našich internetových stránkách www.muzeum-sumperk.cz a také v regionálních médiích (Šumperský a jesenický deník, Týden na severu, Rej.cz a další).
Odměnou pro šťastného výherce bude stejná cena jako ta udělená tisícímu návštěvníku této výstavy, tedy všechny tři katalogy k jednotlivým výstavám cyklu Ars longa, vita brevis, monografie akademického malíře Lubomíra Bartoše a grafický list grafika a rytce Václava Hollara (výstavy z díla obou umělců jsou v prostorách Vlastivědného muzea v Šumperku k vidění ještě několik posledních dní!).

Do soutěže se zájemci mohou zapojit také na našich internetových stránkách www.muzeum-sumperk.cz!
Zveřejněno 15.11.2007 v 14:17 hodin
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

  Mapa