ZLÍNSKÝ KRAJ MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOČINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ STŘEDOČESKÝ KRAJ PRAHA POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY
Návrat na hlavní stranuFulltext
 

Centrum bakalářských studií v Šumperku

Centrum bakalářských studií Šumperk - detašované pracoviště Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava - vzniklo na základě rozhodnutí rektora VŠB-TU Ostrava o zřízení tohoto detašovaného pracoviště v květnu 2002 a 22. října 2002 přivítalo své první studenty slavnostní imatrikulací v obřadní síni šumperské radnice. Tito první studenti, kteří se zapojili do prezenčního tříletého studia oboru Strojírenská technologie v rámci akreditovaného bakalářského studijního programu Strojírenství, byli promováni v roce 2005.
V současné době mají zájemci možnost studovat v Šumperku nejen v rámci studijního programu Strojírenství - ve studijních oborech: Strojírenská technologie, Technika tvorby a ochrany životního prostředí, Technologie dopravy, zaměření pozemní doprava, ale také v rámci studijního programu Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava Hospodářská politika a správa - obor Veřejná ekonomika a správa, v kombinované formě.
Zveřejněno 28.01.2008 v 13:39 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

  Mapa